| Gabinnen a întrebat:

Am nevoie de o persoana care sa ma ajute sa rezolv niste grile pentru licenta doar la o singura materie si anume turism si dezvoltare durabila. Deci cine urmeaza o facultate de geografie ar putea face asta. Am incercat sa le rezolv..doar ca profesoara cu care faceam aceasta materie era mai tot timpul plecata si nu venea la cursuri..si nici macar nu am primit un curs pentru examen, ne dicta ea cate ceva si aia era.
Astept acea persoana.
Ps: stiu ca cer cam mult dar am zis sa incerc macarhappy

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Banuiesc ca ai manual. Pune mana si invata, si fa-ti grilele. Daca profesoara nu venea, inseamna ca facultatea e particulara si studiile nu-ti sunt recunoscute. Astia ca tine ajung uneori in functiile care nu trebuie, si uite-asa n-avem paduri, avem ape otravite, avem aerul nociv pentru viata. Undeva, candva, cineva le-a rezolvat grilele, in timp ce cautau solutii de beauty. Suvite par, alte chestii.

| Gabinnen explică (pentru Sonia822):

Nu. Nu am nici manualhappy
Nu venea in sensul ca ea are o functie importanta in facultate si era mai tot timpul plecata din tara si de cate ori venea la cursuri ne dicta cateva randuri si aia era. Daca aveam manual, cursuri sau gaseam pe internet raspunsurile poti sa fii sigura ca nu mai intrebam aici! Lol