| bibi5961 a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent: daca dai spaga la examenul auto traseu se rezolva fara sa te mai urci in masina? si inca ceva:daca n u iau examenul, imi da banii inapoi? multumesc!

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Chiar daca dai spaga tot te vei urca in masina, pai si daca dai bani ai dai ca sa ei examenul.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-a taiat cumva chitanta cand i-ai dat banii?

| bibi5961 explică (pentru darrio2007):

Intrebarea e la timpul viitor:urmeaza sa dau examenulwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru bibi5961):

Nu ar fi mai bine sa inveti tu si sa scutesti tara asta de cateva accidente? Spaga este pentru puturosi.

| bibi5961 explică (pentru darrio2007):

Pe aici nu merge decat cu asa ceva. poti sa fii cat vrei de bun, aici nu se trece pe merit, toti mi-au spus-o. daca nu stii sa-mi dai un raspuns strict la intrebarile mele, te rog, lasa-i s-o faca pe cei care stiu. merci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iei examenul nu iti va da bani inapoi ca na traim in Romania