| henry14 a întrebat:

Buna am nevoie urgent de un raspuns maine este ziua tatalui meu si trebuie sa ii cumpar o carte dar nu stiu ce carte sa ii cumpar
are acasa o gramada de carti cum ar fi
alb negru, moartea ceausestilor, regina margot, mizerabilii, nasul, si inca 100 vreau sa imi dati un raspuns cu mai multe carti interesante care sa semene putin si cu cele de sus si sa fie publicate mai recent va rogggg
dau cea mai mare funfa existenta!
! astept raspunsulllllllll salvatima va rog

Răspuns Câştigător
| MrSonnyist a răspuns:

Http://www.cartile-adevarul.com/......rti-3.html

Dupa cate stiu toate sunt bune de la adevarul.Acolo ai multe variante asa ca poti alege.
Sper ca te-am ajutat.

| henry14 explică (pentru MrSonnyist):

Multumesc mult pana acum e cel mai bun raspuns care l-am primit

| MrSonnyist a răspuns (pentru henry14):

Poi....mai amanuntit nu prea pot.TU sti ce cartii citeste tatal tau.De acolo poti alege.Dar oricum... Sper sa gasesti cevahappy
SUCCES

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mergi la sigur cu o carte istorica.

| thefighter1 a răspuns:

"Sfidarea mondiala"