| Tynnna a întrebat:

Am o geanta alba din material ca de piele(am primit-o de la Oriflame daca stie cineva) si mi s-a decolorat o punga de cadouri albastra pe ea. Cu ce pot sa o curat? Am incercat cu servetele umede, cu detergent de rufe si nu a dat niciun rezultat. Orice sfat e bine-venit. Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| FlAiser a răspuns:

Pai cumpara cif din ala pentru pete si bag-o in masina sau clor poti. funda plz

| Tynnna explică (pentru FlAiser):

Merci, mi-ai amintit ca are o prietena o solutie puternica pentru pete asemanatoare cu cif.

6 răspunsuri:
| FlAiser a răspuns:

Scuze nu cif din ala roz sau perinite din alea de ariel

| Felix2009 a răspuns:

Clorul si acetona pot sa atace materialul.
Poti incerca cu spirt medicinal

| Roxana_2291 a răspuns:

Acetona/ spirt

| Tynnna explică (pentru Roxana_2291):

Mersi, s-a luat putin si cu spirt :*