| Georgyana98 a întrebat:

am o intrebare
Cum bag prieteni pe lil' brownies pe hi5?
cine ma ajuta funda

Răspuns Câştigător
| littleangelforever a răspuns:

Dai pe profilul ei sau li nu stiu ce e fata sau baiat nu cunosc si sctie deci la poza ei nu apesi pe poza mai in jos scrie fotografii grupuri carnet ofera un cadou si adauga ca prieten apesi acolo si o sa te intrebe ceva dar nu stiu ce si tu dai adaugare prieten:* sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| littleangelforever a răspuns:

Dai pe profilul ei sau li nu stiu ce e fata sau baiat nu cunosc si sctie deci la poza ei nu apesi pe poza mai in jos scrie fotografii grupuri carnet ofera un cadou si adauga ca prieten apesi acolo si o sa te intrebe ceva dar nu stiu ce si tu dai adaugare prieten sper ca te-am ajutat