| anonim_4396 a întrebat:

Bananele ajuta la marimea penisului? (Intrebare de curiozitate, am auzit la niste prieteni)

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca inlocuiesti penisul cu o banana poate ca da. Nu mai crede tot ce auzi ca habar n-au. Penisul se poate mari doar chirurgical. Operatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca si le baga ei in fund!
Nu stiu ce varsta ai, dar esti destuld e naiv ca sa nu poti pricepe cand prietenii tai isi bat joc de tine, in halula asta.
Penisul creste hormonal si ereditar, mostenindu-l pe tatal tau.
Cresterea lui se opreste la 16 ani, cand vei ramane cu masura aia pe toata viata, pana la moarte.
Nici bananele si nici alte fructe nu ajuta la cresterea penisului!

| CristiCristi a răspuns (pentru Violleta2022):

Gresesti, nu si-a batut nimeni joc de mine. Vorbeau ei intre ei, si m.a starnit curiozitatea. Eu nu aveam treaba cu discutia lor, nici nu m.am bagat in discutia lor. Si eu stiam la fel, ca nu ajuta alimentele, si nici medicamentele nu chiar te ajuta, doar operatia ajuta cu 2-3 cm in circumferinta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiCristi):

Ufff cat de naiv esti, nici macar nu ti-ai dat seama ca s-au vorbit dinanate sa comenteze asa, special ca tu sa auzi.
Nu mai pune botul la mistourile lor!

Cat priveste operatia de marire a penisului, il lungeste doar cu maxim 2-3 cm, nu-l creste in circumferinta, fiind practic imposibil lucrul asta.,

| CristiCristi a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu cred, erau morti de beti laughing. Si nu ar avea de ce sa comenteze aiurea pentru ca nu le.am spus niciodata ca vreau sa "devin mai mare" deoarece nu consider ca ei m-ar ajuta mai mult decat un medic. Si nu ma intereseaza sa "devin mai mare" pentru ca atat prietena mea cat si eu suntem multumiti de marimea mea. A fost doar o intrebare de curiozitate hei laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiCristi):

Tu vad ca nici in al 9-lea ceas nu realizezi cat esti de prostut si cat de mult s-au distrat amicii tai, pe seama ta.
Pacat, te credeam mai iute la minte!

| CristiCristi a răspuns (pentru Violleta2022):

Te-ai tripat pe chestia asta si nu inteleg de ce.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiCristi):

Incercam doar sa te fac sa pricepi, ca prietenii tai nu-ti sunt chiar atat de buni prieteni, pe cat misto fac de tine.
Nu-i nimic, daca nu vrei sa pricepi acum, poate esti prea mic sa intelegi, dar intr-o zi cand te vei maturiza, vei intelege ca nu-i normal sa primesti crap, de la prietenii adevarati.

| CristiCristi a răspuns (pentru Violleta2022):

Cu ce au facut misto, daca eu nu aveam treaba cu subiectul? Eram vreo 10 baieti la baute si au ajuns 2 dintre ei la discutia asta. Cred ca ai avut niste experiente proaste cu prietenii tai.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiCristi):

Tu tot nu pricepi asa-i?
Cei doi amici ai tai, s-au vorbit demult sa faca misto pe seama ta, asa ca, atunci cand erati mai mult la baute, ei doi s-au pus sa-ti faca gluma, ca sa te faca de ras, la tot grupul de baieti.

Ma repet, ti-am raspuns atat eu cat si un doctor, amandoi suntem maturi si experimentati, si amandoi ti-am spus ca prietenii te-au luat la misto si tie tot nu-ti vine sa crezi asta.
Ori prea mic de varsta, ori prea prostut s aintelegi ca prietenii astia nu-ti sunt prieteni adevarati, daca au facut glume proaste pe seama ta si tu nici acum nu vrei sa crezi adevarul.

| CristiCristi a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamne tu chiar nu intelegi, esti pusa pe glume sau mai grea de cap. De unde imi cunosti tu prietenii si intentiile lor? Cu ce m-au facut de ras daca eu nu am vorbit cu ei?

| CristiCristi a răspuns (pentru Violleta2022):

Si penisul nu se opreste din crestere la 16 ani. Se opreste din crestere la 21.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiCristi):

Stii ce, du-te sa te culci ca esti obosit si nu poti sa pricepi ceea ce-ti spunem 2 oamnei maturi si realisti.
Degeaba incerc sa te luminez, ca nu ai probabil capacitatea sa intelegi ce-ti spunem. Pacat!

Am sa te las sa mergi la culcare, ca eu trebuie sa plec la cumparaturi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiCristi):

Nu baietel, pensiul se opreste din crestere la 16 ani, asa cum spun oamenii de stiinta, chiar daca corpul tau continua sa creasca pana la 20-21 de ani!

| CristiCristi a răspuns (pentru Violleta2022):

Hai ca stii si tu daca e. Daca mi-a crescut dupa 16 ce faci? happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiCristi):

Tine rigla la indemana si masoara-l din an in an, dupa ce treci de 16 ani!

| CristiCristi a răspuns (pentru Violleta2022):

Am 19.

| CristiCristi a răspuns (pentru Violleta2022):

Vad ca ai multe raspunsuri pe aici, si multe din ele sunt aiurea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiCristi):

Deci, cu masura asta ramai pana la moarte, baiete!
Nu-ti mai fa vise, ca nu mai creste nici daca tragi de el sau agati greutati, procesul lui de crestere s-a incheiat la 16 ani!

Sper totusi, sa-ti mai "creasca" niste neuroni, ca sa nu-si mai bata nimeni joc de tine la varsta asta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acei asa zisi ''prieteni'' si-au batut pur si simplu joc de credulitatea ta. In cazul in care acea informatie ar fi adevarata nu ar mai exista nici un barbat cu... puta mica. big grin

| CristiCristi a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Citeste raspunsul pe care i l.am dat si celeilalte persoane.

| alina2k18 a răspuns:

Nu creste bosswinking de la banane...
Prin chirurgie rezolvi ceva cu lungimea, dar mai mult cresti in grosime cu diverse metode... - evident facute de un medic.

| AwGenetix a răspuns:

Este adevarat! doar daca o legi in prelungire, totusi...