| fiara14 a întrebat:

Buna am o intrebare daca vreau sa cumpar ceva de pe pc de pe orice site o sami ceara intodeauna nr de card sau e posibil sa ma taxeze la abonamentul de la upc

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Daca doresti sa cumperi ceva online plata se face prin card sau la livrare in functie de regulile fiecarei firme in parte; nu are nici o legatura cu abonamentul de pa UPC.

Răspuns utilizator avertizat
| Patriciia a răspuns:

Nu o s-a te taxeze niciodata la abonament..., dar sunt cazuri in care iti cere nr de tel, iar daca ai abonament vei platii suma curenta deodata cu telefonul..adica iti v-a aparea ca si cost suplimentar la abonament.