| kuroko1123 a întrebat:

Bunawinking
Am o intrebare, pe care trebuie sa o rezolv urgent!
acum 2 zile mi-am reinstalat windows xp! si nu am placa audio
( CD-ul il am, dar nu stiu sa-l instalez )
aveti vreo idee :X
Dau funditaaa! kiss

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Hai ma ca nu-i fizica atomica. Bagi cd-ul in calculator si iti va aparea aplicatia cu toate driverele de pe cd, dai click pe cel audio si astepti pana termina, dai finish, apoi un restart si gata.
Daca nu-ti apare aplicatia aia, te duci in My Computer - Dvd Drive (click dreapta -dai explore sau open) - Audio (sau cum i-o zice la folderul cu driverul audio) - dublu click pe executabil

1 răspuns: