| ralucaaadobre8 a întrebat:

Am o intrebare. Se poate urmari ceea ce fac pe internet cum ar fi un desfasurator si sa apara undeva ce vorbesc si pe whatsapp si Facebook pentru ca persoana pe al carei nume este contul de digi al abonamentului meu a aflat niste conversatii purtate pe whatsapp desi nu stia parola. multumesc

Răspuns Câştigător
| Racolatorul a răspuns:

Pe Facebook este posibil sa decriptezi conversatiile altora, mai ales daca persoanele respective folosesc browser-ul ca sa se autentifice si sa utilizeze Facebook-ul.
Cat despre Wapp, nu, este imposibil, conversatiile Wapp sunt foarte bine criptate, Wapp-ul este populara metoda de comunicare a teroristilor din simplul motiv ca nu poate fii decriptata reteaua de conversatii de absolut nimeni.

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Pe whatsapp se putea afla inainte (acum nu mai stiu daca e asa ) ce vorbeai cu anumite jmecherii.Nu exista desfasurator pentru asta, doar la apeluri si mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e legal asa ceva. happy
Aia de la whatsapp nu dezvaluie la voie cuiva ce vorbesti tu.

| D3I3 a răspuns:

Poate persoana cu care ai vorbit i-a spus totul acelei persoane care a aflat. In orice caz, era o aplicati care instalata pe pc primesti email cu toate convorbirile de pe Facebook.