| xAlice a întrebat:

Am o mica problema cu FaceBook`ul.Cineva mi-a spus ca iti poti schimba numele de FaceBook doar de 3 ori, dar altcineva a spus ca poti de cate ori vrei...eu am ajuns la al 3-lea nume si nu stiu de ce imi cere "Language-specific name" si este in japoneza... Cum pot sa dezactivez asta?

Răspuns Câştigător
| codrinaioana a răspuns:

Pai vezi ca cum vrei sa te loghezi, jos este o bara cu limba selectata. intra acolo si seteaza pe romana. pe urma, la sageata aia de deconectare, ai setarile contului. si intri sati schimbi numele. e nelimitat. eu l-am schimbat de 7 ori pana acum si o voi mai face. pup.

| xAlice explică (pentru codrinaioana):

Am facut cum mi-ai zis tu dar nu s-a schimbat nimic... Mersi oricum.

1 răspuns: