| AndressAndreea a întrebat:

Am o pagina de facebook(~ Fetitele Rasfatate ~) si i.am dat ban unei fete din greseala. Cum pot sa il anulez, ca sa poata vedea paginile?happy

Răspuns Câştigător
| nicolek a răspuns:

Păi dai acolo la setări : Vezi utilizatorii blocaţi şi apoi o scoţi de la BAN.

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

În dreapta de tot, sus, ai numele tău şi "Acasă", lângă "Acasă" ai o săgetuţă, apeşi pe ea, apoi mergi la "Setările de confidenţialitate", apoi mergi jos de tot, la "Persoane şi aplicaţii blocate", apeşi "Manage blocking" şi deblochezi persoana respectivă...

| AndressAndreea explică:

Multumesc anonimaaaaaaaaaa. angel74dm, eu ma refeream la ca am blocat de pe o pagina, du de pe contul meu. Oricum, apreciez informatiile detaliate. Multumesc amandurora.