| VeveAnn a întrebat:

Am o pagina pe facebook. vreau sa va intreb cand intra cineva pe ea si vede nr like-urilor sau il vad eu, daca ti-a dat like niste pagini nu se pune.K la mine arata asa: vezi persoane care apreciaza... la people arata oamneii si sunt atatia cate like-uri sunt la pagini imi arate paginile si am observat ca nu sunt pus la nr total de like-uri.Ce credeti? daca iti da like o pagina nu se pune? adica nu se adauga la nr total de like-uri?

4 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Ba da se poate, daca ai instalat timeline. Din cate stiu. Dar in loc sa iti pierzi timpul pe facebook, nu vrei sa faci bani, daca tot stii sa utilizezi bine un pc?

| VeveAnn explică (pentru NicollHellen):

Adica? ce vrei sa spui.cum?

| NicollHellen a răspuns (pentru VeveAnn):

Pai daca te pricepi in domeniul pc poti deveni promoter pentru anumite firme, companii, magazine etc si sa le promovezi pe net facand siteuri, bloguri, dand anunturi etc. Dar depinde de ce varsta ai, daca ai card( daca te duci la interviu la ei, si iti cer card ca sa iti depuna banii acolo). De asemeni pe timp de vara poti incerca ca ospatar, chelner, barman, ajutor bucatar, sau la distribuit pliante, ori daca ai carnert, ca si curier. Dar asta fac mai mult baietii. Eu una sunt coordonator la mai multe firme si fetele opteaza sa lucreze in sistemul vanzari directe pentru ca e f profitabil, si nu e vb de Avon, Oriflame. Si in acelasi timp poti face cate pagini vrei tu, pentru tine! Sa lucrezi pentru tinewinking

| VerdeCaPortocala a răspuns:

Si mie mi se intampla..Pai probabil ca nu merge.