| iLorii a întrebat:

Deci eu am o pagina pe Facebook, creata mai mult pentru cei Emo, insa am doar 7 like-uri.Ce pot face pentru a primi mai multe Like-uri? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| JustYourHeroine a răspuns:

Cea mai buna metoda ar fi :
Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
La mine a mers, doar ca trebuie sa ai peste 18 ani, sau sa iti schimbi anul nasterii prin confirmare pe mail.
Succes! bye!

| mudokinss a răspuns:

laughing)) cred ca toti cei care erau emo s'au sinucis laughing)... varianta asta cu emo nu e bunawinking aceasta moda a apus de acum 1 an daca nu 2happy

incerca ceva de dragoste, prietenie, glume ..lumea vrea sa rada, nu sa plangawinking

| Zooeyy a răspuns:

Pai spune altor paginii sa iti faca putina publicitate, organizeaza concursuri: Exemplu: Cel mai frumos par emo.Cea mai frumoasa fata emo.Cel mai frumos baiat emo...etc. daca mai vrei sfaturi lasa-mi id-ul tau sa vorbim.

| iLorii explică (pentru Zooeyy):

Multumesc..pai ID-ul este JustMe_Lorii@yahoo.com

| cubuletsdeciocolata a răspuns:

Pai... ai putea sa dai si tu prietenilor tai sa dea like-uri si ei sa dea mai departe. :*