| BlooyGirl a întrebat:

Am o pereche de casti 4Tech de la Asus. Le-am cumparat acum aproximativ 2 luni, iar astazi nu-mi mergea casca dreapta. Cred ca s-a rupt un fir. Totusi, am primit o garantie pe 12 luni. Ma poate ajuta garantia? Adica, daca ma duc la Asus mi le repara sau ceva?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Da,daca te duci o sa iti dea altele noi sau ti le repara.
Bafta!

| Jipa95 a răspuns:

Nu.daca ai rupt un fir garantia este pierduta, se conzidera ca ai umblat la ele

| El3m3ntul a răspuns:

Da posibil sa ti le schimbe.

| Presecan_Claudiu_1999 a răspuns:

Salut cred dupa cite am citit ca sa desfacut un fir de la casca si eu am patit-o duo repede daca ai garantie