| Lady a întrebat:

straight face
Am o problema.sigh

Azi n`aveam sunet deloc la pc. iar la winamp imi parea o eroare.straight face
Am gasit solutia p un site.era de la winamp.Slava Doamnului!`. AM REZOLVAT`o! whew!
Acum am sunet DOAR la winamp.sad
De exemplu daca vreau sa vad un video. pe you tube(trilulilu) NU se aude nimic!`.crying
De asemenea nici pe celelalte programe din pc(windows media player, VLC.etc) n`am sonor!`.crying
La inceput am instalat si dezinstalat din nou driver`ul audio, insa degeaba!sad

Care ar putea fi problema?straight face
Cum as putea s`o rezolv?crying

Va rog am nevoie de ajutor!
Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| dan11 a răspuns:

Rezolvand problema cu winamp-ul ai schimbat setarile audio.cauta in >control panel>audio>speakers.

4 răspunsuri:
| Lady explică:

E la maxim.sad
Si sunt deschise.straight face

| Lady explică:

In sfarsit am rezolvat!laughing
Am cautat de am innebunit pe forumuri si cand credeam ca nu mai am nici o speranta am rezolvat din greseala.hee hee
Nici nu stiu exact ce am facut. cert e ca am umblat prin "control panel".big grin

Multumesc celor care mi-au oferit sfaturi!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te in bara langa ceas sa nu ai volumul dat la mic sau pe mut.

Astept funditabatting eyelashes

| adelaroman79 a răspuns:

Hmm.
stiu ca poate suna sec.si aiurea.
dar.verifica boxele. s-ar putea sa fie inchise si sa ai impresia ca e de la pchappy
eu una asa am patit. dar daca nu e asta.
nu stiu ce sa spun.nu ma pricep la restulhappy