| AndreeaDeea98 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Am reinstalat windows-ul si acum nu mai pot sa imi instalez messenger-ul. Am incercat de multe ori, am incercat cu messenger-ul pe care il aveam, adica 9, am incercat si cu 10 si imi da eroare. Ce messenger as mai putea incerca sa instalez? Trimiteti-mi link-uri!

Răspuns Câştigător
| Ady3835 a răspuns:

Pai nu poti sa instalezi 9 sau 10 Andreea pentru ca ai kitul acela de 200 kilobytes si cand tu incerci sa instalezi el va incerca sa descarce mesul de pe net ...si pe net e messenger 11...deci nu vei putea sa il instalezi pe 9 sau 10 doar daca ai kitul de instalare.Nu pot sa iti las link ca nu pot! dar intrii pe google si scrii yahoo messenger 9 download si e al 4-lea site

5 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Dar ce windows ai?

| axeldavid a răspuns:

Am patit la fel dar 11-le mi-a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca ultima versiune disponibila pe http://messenger.yahoo.com/

| Florina16 a răspuns:

Daca nu poti sa il instalezi nici unu at mai bine il duci la cine sa iti instaleze windows-ul si messenger-ul si nu e scump