| pitbull93 a întrebat:

am o problema cu sunetul la pc. aseara am dat sunetul pe mute de acolo din bara iar azi cand am pornit pc-ul nu mi-a mai aparut sunetul in bara am intrat si in control panel am dat si acolo la sunet dar nici de caolo nu mergea, pe pc am windows black xp. ma puteti ajuta si sa imi ziceti ceas putea sa fac? funda cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| cParty a răspuns:

Ce pot spune ...pai sa vedem spui ca atunci cand ai stins pc-ul mergea sunetul dupa cand l-ai aprins numai mergea deloc pai incearca sa intri in control panel sa dezinstalezi drverul si apoi sal instalezi la loc si eu am avut la fel o problema mie mi-a mers si mai multor prieteni de ai mei bafta!