| alexy19a a întrebat:

Am o problema cu videoclipurile de pe internet.
Cand accesez un site cu un videoclip sau pe youtube la unele imi zice asa:
Plugin-ul Adobe Flash Player a fost inchis din cauza unui defect.
Raporteaza Defect.
___________________________
Stie cineva ce trebuie sa fac? Sistem de operare Mozila.
Dau FUNDA!

7 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Cel mai bine foloseste browserul Google Chrome.Adobe Flash Player este integrat direct cu Google Chrome şi este activat în mod prestabilit. Actualizările disponibile pentru Adobe Flash Player sunt incluse automat în actualizările de sistem Chrome.

| IonutAxi a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi Adobe flash player, daca nu merge nici asa incearca si pe alt browser

| alexy19a explică (pentru IonutAxi):

Imi pare rau, dar am facut deja asta...
Si taken pe google chrome imi apare la fel. Am dezinstalat si instalat din nou dar tot la fel imi apare.

| IonutAxi a răspuns (pentru alexy19a):

Chiar nu imi dau seama ce poate sa aiba... Daca mai aflu ceva iti spun.

| doinitsaandronic a răspuns:

Instaliaza Plugin-ul Adobe Flash Player si totul va fi super

| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Dezinstaleaza si instaleaza din nou Flash Player-ul.
Pa, pa!

| Plushul a răspuns:

Pai trebuie sa iti instalezi Adobe flash player ori dai click pe plugin si te vei fi indrumat in legatura cu ce sa faci.Asa mi d-a intamplat si mie acum cativa ani.