| silvian12 a întrebat:

Na TPU.Am o problema la PC, cand ma uit la un video(pe internet)ma scoate si imi zice"adobe flash player a fost inchis din cauza unui defect"cine ma poate ajuta? Dau funda, id meu de mess:sylvyan_boss_poly(bagatil va rog)

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi Flash player, apoi sa descarci si sa instalezi ultima versiune. Succes!

| UPT a răspuns:

Depinde de browser. Ai putea downloada Adobe flash player de pe internet si sa-l instalezi.