| britney4kevin a întrebat:

Buna happy am o problema... de cateva zile primesc apeluri de la un numar, ba chiar ma suna si cu privat, cum as putea face sa blochez acel numar sau sa il restrictionez? dau funda si vot

8 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu te intereseaza si cine e acest numar? poti merge la un centru de telefonie mobila si s pui sa iti afle numarul

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

La operatorul de telefonie, se duce degeaba!

| britney4kevin explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Ii stiu numarul si ma streseaza vreau sa fac ceva sa scap de acel numar, pentru ca nu vreau sa imi schimb cartela de cosmote crying

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles ca poti sa iti afli numarul acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne spui ce telefon ai, sa vedem daca are optiunea de blocare apeluri necunoscute, adica cele cu numar porivat / ascuns.

http://www.realitati.ro/ce-sa-faci-cand-cineva-te-suna-cu-numar-privat/

| vampir004 a răspuns:

Poti sa-i aflii numarul stiu ca exista un program din acesta care ii afla numarul, poti s-ai inchizi cand suna si poate asa se plictiseste sa mai de-a telefoane

| TheBlackAng3l a răspuns:

Depinde de telefon. unele telefoane iti ofera posibilitatea sa restrictionezi decat un anumit numar, altele nu.