| Annutsa a întrebat:

Am si eu o problema. De cateva zile tot primesc apeluri noaptea, dar nu imi da cu numar ascuns. Cum pot bloca acel numar? Am un Nokia C3, si sunt pe Vodafone daca ajuta la ceva. Multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| M3ntosana a răspuns:

Poti sa-ti pui acel nr. la respingere automata.big grin Te duci la setari-apel-toate apelurile-respingere automata si pui acolo nr respectiv. :*

5 răspunsuri:
| oanabuysomeweed a răspuns:

Pai nu prea stiu cum sa il blochezi.Si eu primeam.Eu pur si simplu dau telefonul pe silentios cand ma culc big grin

| PattyxPaty a răspuns (pentru oanabuysomeweed):

Eu de la setari telefon blocam apelul!happy

| Annutsa explică (pentru PattyxPaty):

Am cautat pe la setari. Si nu am gasit nimic. Imi poti spune exact pasii, daca ii mai stii?

| PattyxPaty a răspuns (pentru Annutsa):

Dar nu am avut telefon ca al tau, la al meu era asa! Cel mai bine e sa ti-l pui pe silentios!

| Annutsa explică:

Nu am gasit nimic cu restrictionare apel la acest telefon, insa am gasit la setarile de siguranta "Grup utilizatori inchis". Am facut un grup special sa bag acea persoana si l-am blocat. Sper sa reuseasca. La alt telefon, pot pune nr la respingere automata. Deci e ok ca si pe acel telefon ma suna.
Va multumesc tuturor.