| TheClassicGuitar a întrebat:

Am o problema TPU! Am Windows 7 si cand rulez orice shortcut de pe desktop imi da eroarea urmatoare "Paint cannot read this file. This is not a valid bitmap file, or its format is not currently supported". Totul a inceput atunci cand am dat dublu-click pe o imagine. Va rog sa ma ajutati! Multumesc sad

Răspuns Câştigător
| ndc a răspuns:

Oh ***, ti-ai distrus asocierile de fisiere. Ai doua optiuni:
a) cauta asocierile gresite prin jungla salbatica a registrului Windows, da-ti seama cum ar trebui sa arate asocierile pentru scurtaturi, transplanteaza asocierea corecta din creierul tau in registru, restarteaza, vezi daca merge, realizeaza ca nu merge, incearca din nou schimband 2 litere, restarteaza, repeta de inca cateva ori, enerveaza-te pentru ca nu merge, da-te batut, creste-ti barba, sterge-ti HDD-ul cu magneti, arunca-ti calculatorul pe geam.
b) reinstaleaza Windows.

4 răspunsuri:
| Frostly a răspuns:

Hmm,paai e format gresit tongue, incearca sa dai click dreapta pe iconita pe care vrei sa o deschizi si dai,, Open with...'' si iti alegi cu ce sa deschizi!

| SKlSPAWN a răspuns:

E de la calculator sau de la windows 7 poate nu e bun eu zic sa iti faci windowsul din nou

| TheClassicGuitar explică (pentru SKlSPAWN):

Pana acum mergea perfect.

| SKlSPAWN a răspuns (pentru TheClassicGuitar):

Poate s-a stricat calculatorul sau ai luat vreun virus