| Aysa19 a întrebat:

Buna am o problema nu-mi mai merg tastele la telefon am samsung C3050. Dupa un an cand am telu nu-mi mai merg si chiar tastele importante 1, 4, 7 numai pot scrie msj. Ce pot face? Se mai poate repara? Va rogg ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Da se pot repara.
te duci cu el la orice magazin de reparatii telefoane si til rezolva...asta daca nu mai ai garantie.

daca mai ai garantie si asta include si defecte la tastatura atunci iti repara ei gratis tastatura.mai exact o schimba.

Daca nu o pot repara si ei contra cost.

| Simona a răspuns:

Mergi la un service, si iti schimba tastele
Numai bine
pa, pa