| Vernish321 a întrebat:

Bună. Am reîncărcat o cartela lycamobile în Olanda de pe internet, si nu am primit creditul. Cum pur face să-l primesc. Unde pot suna sau cum pot face?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Site-ul pe care ai facut reincarcarea a fost unul oficial / de incredere?
Sunt multe pagini fantoma, create special pentru a face bani cu ele. Daca si la tine e acest caz, banii nu se mai pot recupera.
N-am inteles daca te-ai dus in Olanda cu un SIM Lycamobile din Romania sau daca ai cumparat Lycamobile din Olanda.
Asistenta din Orlanda spune ca poti verifica creditul prin una din aceste metode:
Pentru mesaj credit, tastezi *101#, apoi apesi tasta de apelare.
Sau apel vocal cu creditul disponibil la 1244.
Asistenta din Romania mentioneaza ca se poate verifica creditul la *131# sau poti suna la Relații Clienți la 151, unde poti prezenta problema si poate gasesc ei o solutie.