| Lovewillfindaway a întrebat:

Am primit azi de la un prieten o cartela Lycamobile din Belgia,mi-a trimis-o ca sa pot tine legatura cu un alt prieten de acolo,nu prea stiu cum functioneaza,mi-a zis ca am minute sa sun pana mi se termina creditul,dar nu stiu cat credit am sau daca e optiune, se poate sa aflu cumva? Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti verifica intotdeauna soldul disponibil apeland *131# de la telefon sau sunand la 151 din reteaua Lycamobile. Pentru mai multe informatii inregistreaza-te pe site-ul lor: http://www.lycamobile.ro/ro/

| Mihaela_Ramona_1999 a răspuns (pentru Salontanul):

Cum pot sa-mi activez o optiune cu internet pe lycamobile in Germania?

| Salontanul a răspuns (pentru Mihaela_Ramona_1999):

Nu stiu daca-i la fel si in Germania! Uite la noi: http://bit.ly/2KiYfdz

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba de la prietenul care ti-a dat cartela.
Sau foloseste cartela pana nu mai merge.

| IONUTeRO a răspuns:

Incearca sa te duci la un specialis in lucruri din astea, sincer eu nu ma pricep aproape de loc la telefoane, sper sa fie destul de bun raspunsul.