| AndreeaIII a întrebat:

Bună,am si eu o întrebare. Daca eu sunt din Petrosani si am nevoie de un bilet de tren petroșani-deva, dus,dar intors am nevoie simeria-petrosani, e posibil sa imi dea ambele bilete de la gara din petrosani sau trebuie sa iau al doilea bilet de la gara din simeria?, Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

Poti sa le iei separat nu neaparat pe acelasi bilet iti iei Petrosani-Deva dus si iti iei altul de la aceeasi gara daca poti Simeria-Petrosani

| AndreeaIII explică (pentru Roliii):

Asta voiam sa stiu, daca pot de la aceeasi gara, dar mersi happy