| IonutJohn a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare : la mine in sat este cineva care are televizor plasma dintr-acesta mai modern care prinde HD si programe noi de filme si etc, iar de pe intai nu va mai avea internet. Daca nu mai are internet atunci nu va mai putea sa vada HD si programele noi de filme cum ar fi Film New? Cineva mi-a spus ca daca nu are internet, nu va mai putea vedea HD si programele noi pe care le vede acum, ci doar pe cele simple cum ar fi ProTv, dar nu sut sigur ca este adevarat.

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Internetul nu are nici o treaba cu televiziunea.
DOAR daca nu cumva are un pachet de internet+televiziune si odata ce-i expira internetu ii expira si vreo oferta speciala cu canale HD sau ceva.

| IonutJohn explică (pentru Ineys):

Pai televizoarele vad au HD.

| CotutiuMartian a răspuns:

Nu cred că afectează internetul tv..nu are legătură

| SayMyName1 a răspuns:

Nope. internetul e internet, programele de TV prin cablu raman programe de TV prin cablu