| ChocoHeidi a întrebat:

Bunahappy am si eu o intrebare:nu stiu ce cadou sa-i iau unui prieten de Craciun, lui ii place foarte mult Michael Jackson si m-am gandit la un tricou imprimat cu el dar nu sunt sigura.Astept niste pareri:*
FUNDA.

5 răspunsuri:
| AleXandrUavfc a răspuns:

Da... sau o felicitare cu MJ. Ideea cu tricoul...ar fi buna si aceea.

| Some0ne a răspuns:

Poti sa. i cumperi noul album care a iesit p piata cu Michael.Sincer nu stiu cum se numeste dar stiu ca are o mel "Hold my hand". poti cauta p net din ce album face parte

plss fundabatting eyelashes

| Mary Marry a răspuns:

Da e super ideaa. Dacă ii place, SIGUR.Si eu sunt megafan MJ si La ziua mea tare mult mi-ar fi placut sa primesc o carte cu el(am o gramada de carti despre el, inclusiv Moonwalk sau Magie si Nebunie )dar as Mai vrea, sau un tricou cu el, o perna ceva.Nu pot sa spun ca nu sunt mulțumita de cadourile de anul ista pentru ca am primit niște daruri super tari dar ar fi fost minunat sa primesc ceva cu MJ.In primul rând prin asta ii arati ca îți pasa de pasiunile lui si ca îl intelegi.ASA ca...da.PS:Nu numai de Craciun.

| NeuRoNiLaPliC a răspuns:

E buna ideea cu tricoul happy dar poti cumpara si o statuie cu el. sau pur si simplu poti pune o poza cu MJ in rama si. tongue sau. Hanorac Mj thinking nu stiu. big grin

sper ca te-am ajutat :*

| xoxozuzu a răspuns:

Pai ai putea de exemplu sa apelezi la o firma specializata si sa ii faci o perna cu Michael sau o can...sau orice altceva vrei tu