| Daria2468 a întrebat:

Eu sunt noua pe aici si vreau sa stiu cui ii place michael jackson?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mie, draga! De fapt imi este greu sa cred, ca s-ar putea sa nu-i placa cuiva.winking
Bine ai venit printre noi! big hug kiss

19 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mie imi place.Are niste melodii superbe cu versuri extraordinare.Pacat sa s-a stins si nu l-am descoperit cand era in viata.Regret asta. Dar mai bine acum decat niciodata.R.I.P Michael

| zooooza a răspuns:

Bine ai venit pe TPU. Da, mie imi place.Il ador.Nu o sa fac romane aici povestind cum a fost el. Dar pot spune in cateva cuvine ca a fost un geniu, un frumos, un om care a iubit copiii, oamenii, Planeta Pamant. Dar a fost si un om puternic trecand prin multe lucruri urate.
Dar sa nu uitam ca a fost un tatic minunat.Nu a violat nici un copil.Acei copiii(atunci) au recunoscut ca Michael nu le-a facut nimic.

P. S. Viziteaza-mi blogul
http://familiajackson-luiza.blogspot.com/

Sa imi apui daca ti-a placut.

I love you Michael!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Mie blushing. Imi place cum canta, melodiile lui. Este al2lea cantaret preferat al meu. Pacat ca a murit... daca nu era el... jumate din cantaretii de azi nu erau. A fost|este|va fi o inspiratie pentru toti. Mie-mi place mult! Miss u dear MJ sad

| Alee_6805 a răspuns:

Mie, normal.Este cel mai nobil om pe care l-am cunoscut.

| Sua a răspuns:

Mie unu imi place, pentru ca numai sunt multi ca el...

| Alien a răspuns:

Bah, eu iar nu pricep cum toti ati uitat ca Jacko s-a luat de copii. A fost acuzat si au fost destule probe ca sa se ajunga la tribunal. Si nu doar odata! http://www.evz.ro/......3651e7.jpg

| xFaith a răspuns:

Mie imi place muult :X
Felul cum danseaza cum canta il adorrr happy
Rip Mj :[
Nimeni nu se va mai naste ca el!

| justagirlll a răspuns:

Mie

| Anna98Anna a răspuns:

Buna! Bine ai venit printre noi.
Mie imi place michael jackson mult.

| Lalysuka a răspuns:

Il ador!

| tymo20 a răspuns:

Mie imi place mult Regele Muzcii Pop.

| GreenBubbleLove a răspuns:

Eu il ador:X:X

| ingeras_1852 a răspuns:

Mie... unele melodie...

| Chrystyne a răspuns:

Mie imi placeee tongue... evident... cui sa nu-i placa!?

| SweetCherry a răspuns:

Mie dar nu-s disperata laughing

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Buna.Si mie imi place.Are unele melodii foarte frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love mjlove struck

si alien draga.nu fi prost. el o fost gasit nevinovat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna daria, da imi place

| belutzaa a răspuns:

Miebig grin. Insa, nu sunt disperata. Imi place cum canta, imi plac melodiile lui, stiu chiar si miscari (mentionez ca sunt intr-o trupa de street dance. asta e motivu'). Am un poster cu el pe usa, mentionez ca am cumparat revista pentru posterul cu ellaughing.