| ionel_3328 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu mesengerul nu pot sa sun pe mes si nici sa fiu sunat imi spune ca nu sunt conectat la voice sau ca am activat un firewall restrictiv si nu reusesc nici cum sa rezolv problema am fost sfatuit sa imi scanez cal cu un aantivirus malwarebyte insa nu s-a rezolvat problema va rog sa ma ajutati multumesc

1 răspuns:
| Uuasai a răspuns:

Dezinstaleaza-ti messengerul actual, instaleaza-l pe cel de la ei de pe site www.yahoo.com e versiunea 10.