| denyskkkkkkk a întrebat:

.am si eu o problema.mi-am inchis iphoneul si a intrat in recovery mode iar acum nu mai pot sa ies nicicum..am incercat cu toate programele posibile si tot nu a mers a revenit in recovery mode..am mai patit asa odata dar a mers sa ies cu ireb...va rog ajutati-ma! ori daca nu ziceti-mi cam cat m-ar costa sa-l duc la reparatii ca sa mi-l scoata din recovery mode..plss help meee! nu stiiu ce sa mai fac va dauu cate fonde vreti!sad

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau tine ambele butoane Home si Sleep apasate timp de 5 sec.

| denyskkkkkkk explică (pentru anonim_4396):

Daca il duc la reparatii cam cat m-ar costa ca sa mi-l faca? nu stii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru denyskkkkkkk):

Pe mine restartarea iPhonului in 2011 m-a costat 50 lei.cre'k e cam aceeasi treaba si la tine de facut adica restartare cum spuneam.eu l-am blocat cu codul de suguranta.la Sony service l-am dus.

| denyskkkkkkk explică (pentru anonim_4396):

Da,dar eu nu vreau decat sa mi-l scoata din recovery mode ..sigur e aceeasi chestie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru denyskkkkkkk):

Eu zic k da din moment ce e tot blocat in recovery mode ii trebuie o restartare.u du-te la service si spune-le care-i problema iti spun ei ce ii trebuie si cat te cost.ai incercat prima metoda pe care ti-am prous-o?

| denyskkkkkkk explică (pentru anonim_4396):

Da am incercat-o si inainte si nu a mers.

| anonim_4396 a răspuns (pentru denyskkkkkkk):

Iti dau un numar de service nu poti decat sa vorbesti nu sa il si duci la reparatii pentru ca e din pitesti. 0724846474 acum nu cred ca poti sa vb cu ei dar maine intre orele 9:30-18:30 sigur vei putea.intreaba-i ce ai puteai sa-i faci si eventual pretul! astfel iti vei face o idee despre cat si cum se rezolva problema.

| denyskkkkkkk explică (pentru anonim_4396):

Ok,voi vedea eu ce voi face! mersi oricum!

| anonim_4396 a răspuns (pentru denyskkkkkkk):

Cu placere! te-as ruga sa-mi spui si mie cum ai rezolvat problema, adica ce a trebuit sa-i faca iPhone-ului.

| Skett a răspuns:

Ti apasat buton Home timp de 5 sec dupa acea tii butonul Sleep apasat 15 sec ( contrinui sa tii butronul home apasat 10 sec dupa ace ai apasat butonul sleep) ar trebui sa mearga

| denyskkkkkkk explică (pentru Skett):

Am incercat si asa dar nu merge.

| jorje92 a răspuns:

Da itunes til vede poti sa ii dai restore sau daca ai vreun soft downloadat pe pc poti sa ti apasata tasta Shift si dai pe restore si alegi softul doanloadat de tine, sau poti tine apasate butonul home si sleep in acelasi timp pana se inchide, iar dupa aceea il deschizi din butonul sleep