| lilbb a întrebat:

Am tot incercat sa modific niste poze online dar nu merge sa uploadez pozele.Imi apare asa:This file is set to read-only.Try again with a different file name.
Pe toate site-urile imi apare asa si nu stiu de ce pentru ca numai acum imi apare asa.Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| XTreme00 a răspuns:

Fila este deja citita.Adica daca e online iti trebuie cont.Depinde pe ce site cauti.Si al doilea lucru inseamna incearca cu un nume diferit. Funda?

| lilbb explică (pentru XTreme00):

Am gasit solutia, era bifat acolo la folder ceva.Dar mersi pentru raspuns. oricum iti dau funda ca ai incercat sa ajutihappy

| XTreme00 a răspuns (pentru lilbb):

Multumesc si scuze ca n-am putut face mai mult, dar bravo ca ai gasit.