| anonim_4396 a întrebat:

am un amic de 22 de ani din sibiu care ar dorii sa se mute in gaza si cauat un coleg si o gaza deoarece locuieste cu bunica lui si cu taicaso si un unchi iar cei 2 sunt cam alcoolici si nu mai poate sta cu ei. daca ma puteti ajuta v-as fi recunoscatoare

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti zic eu ca nimeni nu primeste gazda, sa se puna pe munca si cu salariul pe care il are sa plateasca chirie la o garsoniera sau sa-i dea in judecata pe alcoolici pentru tulburarea linistii publice.

| crynys a răspuns:

Pai in ce oras cauta gazda? in Sibiu? Intra pe site-ul asta poate gasesti pe cineva dispus sa il ia in gazda http://www.cautcoleg.ro/