| Lila2004 a întrebat:

Am un labrador de aproape 3 luni si face din ora in ora peste tot prin casa.Cum il pot face sa faca numai afara? Ma puteti ajuta? Am nevoie rapid de raspunsuri.Multimesc.

2 răspunsuri:
| micutzafinetze a răspuns:

Iesi cam de 3-4-5 ori pe zi cu el afara si stai pana isi face nevoile dar e cam mic la trei luni sa invete sa nu mai faca in casa

| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa mergi la un petshop si sa ii iei un fel de patura care cand are nevoie sa mearga direct la ea. Acea patura contine un miros care il ademeneste si sa iesi de mai multe ori cu el afara