| ladydaya a întrebat:

Am un laptop care de la un timp dupa ce il deschid incepe sa scoata un bazait, cam ciudat, eu cred ca vine de la ventilator. Acest bazait tine 2-3 minute apoi se opreste singur, e ceva grav? big grin

Răspuns Câştigător
| FallenAngelAlina a răspuns:

Pai, ventilatorul trebuie curatat la 6 luni, pentru ca se pune praf, ii destul de grav, un ventilator nou ii cateva sute de lei, cand laptopu face zgomote neobisnuite ii ceva bai.

1 răspuns:
| Ovidiutzul19 a răspuns:

Daca scoate un bazait inseamna:
1.Ai un CD in el
2.Ai mult praf si trebuie sa il duci la un service.Ca si eu am patit la fel acum un an.Nu stiam ce tot are de bazaie si cand l-am dus la reparat mi-a spus ca bazaie din cauza ca e prafuit tare. Funda?