| ramonikame a întrebat:

Am un samsung j750 si am o problema cu semnalul. Nu am aproape deloc semnal la telefon. nu sunt probleme cu sim-ul. vreau sa stiu ce pot sa fac ca sa mearga si sa evit sa merg cu el la service. multumesc, dau dunda.

1 răspuns:
| YoSiAtat a răspuns:

Îl poţi reseta la setările din fabrică, dar nu cred că aia ar fi problema... De asemenea, îl poţi zgudui puţin sau îl poţi sterge de praf, e posibil să fie prea mult praf deasupra "antenei" pentru semnal.