| Ralluxd a întrebat:

Am vazut la multi de pe site ca posteaza intrebarea si la urma scriu " DAU FUNDITA". As vrea sa stiu in ce consta acea fundita?

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Mda, nicio intrebare fara fundita...

Fundita e un premiu pe care unii se inghesuiesc sa o castige, deoarece le aduce 100 de puncte sau pentru. ca "fac colectie".
Stiu e cam stresant, cand vezi intrebari cu "dau fundita" si raspunsuri cu "astept fundita", eu nu am zis niciodata ca dau fundita.Crezi ca daca as fi spus ca dau primeam alte raspunsuri decat cele pe care le-am primit?

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Un fleac.

| Elena1234456 a răspuns:

Toti considera fundita un premiu. happy eu pun "fundita" la sfarsit numai cand am nevoie de raspunsuri urgente si bune.Deh,romanu. tot roman big grin.

| Altu a răspuns:

Daca'ti zic dai fundita? happy

| YoAnNa a răspuns:

Vad ca esti mai noua pe site! Uite aici instructiuni care te va ajuta http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente;)

| Ralluxd explică:

Depinde in ce consta AltBlogRo, daca pot iti dau