| TheLastDancer15 a întrebat:

Heey :*Am vazut de un timp ( de mult timp) ca unii dinte voi, cand posteaza o intrebare, scriu la urma 'funda + vot'... La ce se refera acest 'vot'? Despre ce este vorba si cum pot da si eu cuiva acest 'vot'? [funda]

Răspuns Câştigător
| Crystal112 a răspuns:

Jos sub raspuns scrie
flositor amuzant nefolositor inteligent si stupid
amuzant - folositor - inteligent se pot oferi toate 3 odata si se pun puncte pentru fiecare vot de acest gen
nefolositor si stupid nu sunt bune si se pot da amandoua odata dar nici nu scad din puncte

asta inseamna vot inca 2 sau 3 puncte in plus

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sub fiecare raspuns sunt 4 calificative(folositor, nefolositor, inteligent si stupid). Se refera la faptul ca va acorda calificative pozitive(folositor si inteligent). Se acorda bifand calificativul(calificativele) ce vrei sa-l dai(sa le dai) si apoi dand clic pe bifa din dreapta(dupa ce le-ai bifat pe toate ce vrei sa le dai). Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Cand dai raspuns la cineva,ai in dreapta funda,pe care daca o apesi,ii dai funda utilizatorului care ti-a dat raspunsul! funda=raspuns castigator!
voturile = cum consideri acel raspuns!
de ex,raspuns stupid, ii dai stupid, raspuns amuzant ii dai amuzant! etc
doar apesi pe vot si dai ok!
. pentru alte intrebari ai intrebari frecvente in dreapta sus!

| together4ever a răspuns:

Mai jos de raspuns gasesti :

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid

Dai pe una din ele si apesi pe bifa. Cind primesti folositor sau inteligent iti da puncte (un punct)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nou? Bun venit printre noi atunci!
Votul reprezinta un fel de calificativ pe care il acorzi cuiva in functie de cat de folositor a fost raspunsul lui. Un vot inseamna puncte acordate la profilul tau care iti folosesc ( intr-o masura nu foarte importanta ) la obtinerea rang-ului,, Expert ".

Ca sa dai un vot, uita-te sub raspunusl meu. Imediat jos scrie : Raspunsul este. Si ai 5 variante. Alegi una de acolo si o sa-ti apara un patrat cu o bifatura galbena. Dai acolo si gata, ai dat vot! Funda?