| Modoranu a întrebat:

Am vazut si eu reclama de la Vodafone cu un smartphon pentru fiecare roman si acoloo zice ca costa 1 euro(sau nu stiu cat) si la abonament si la cartela. La abonament inteleg dar la cartela cum adik...ma duc la ei dau 1 euro si imi dau un smartphone fara sa mai platesc altceva in plus?
FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Este 1 euro la abonament, la cartela sunt alte costuri, adica exista telefon smart la pachete cu telefon si cartela inclusa dar astea nu costa 1 euro. reclamele-s reclame, trebuie sa fii foarte atent unde pun virgula in texte ca-s pline de chichite :) ai aici pachetele cu cartela si smartphone daca vrei sa te uiti de curiozitate https://www.vodafone.ro/....../index.htm

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat