| OmuFoarfeca a întrebat:

Care-i treaba cu porcaria aia de Vodafone smart in reclama zice ca face 1euro iar pe net la site-ul lor il gasesti cu abonament iar daca il iei fara costa 109 euro parca de ce in reclama zice ca la cart. sau abonament tot un euro face?

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

In reclama nu precizeaza verbal conditiile pentru care poti sail iei cu un euro, dar scrie in tipul reclamei ca trebuie sa iti faci abonament de un anumit fel. Oricum il gasesti la 1 euro si la ei pe site. Ideea e ca trebuie sa iti faci un abonament NOU pentru a putea beneficia de oferta.
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai auzit vreodata de marketing? daca nu asta inseamna marketingul.