| Mehh a întrebat:

Ati vazut reclama de la Vodafone cu promotia aia "Un smartphone pentru fiecare roman"-sau ceva de genul- in care ziceau ca vand Vodafone Smart II cu 1 Euro la abonament Mega 8 sau cartela. Dar pe site zice doar de abonament...
Este valabila oferta si pentru cartela?

Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Weeedha a răspuns:

Vodafone a lansat programul "Un smartphone pentru fiecare român". Inițiativa este bună dar din păcate e o mare țeapă. Ai noul Vodafone Smart II de la 1 euro pentru abonament și pentru cartelă. Da, ați auzit bine, și pentru cartelă. Dar cercetând mai bine constați că ești în dezavantaj daca îl cumperi așa.

Cartela Vodafone: Prețul pachetului Cartela Vodafone Smart II = 1 EUR (TVA inclus) pentru telefonul Vodafone Smart II + 96 de EUR (TVA inclus) contravaloarea a 4 euro acordați lunar timp de 24 de luni daca menții extraopțiunea Smart de 1 euro activa si reîncarci lunar cu minim 7 euro.

Nu`i chiar ceea ce pare! straight face

| Mehh explică (pentru Weeedha):

Ouch! Uratsad Merci ca mi-ai zis...

6 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Nu! Oferta este valabila doar pentru abonament.

| Cocolici_Vali_1993 a răspuns:

rolling on the floor dai comanda de un smartphonewinking care e 43 de euro cu tva inclus laughing si cu cartela si te pisi pe Vodafone'ul lor happy

| Alin_Damian_1994 a răspuns:

Nu cred ...am vazut si eu pe site si e doar la abonament 1euro

| Mehh explică (pentru Alin_Damian_1994):

Dap...la asta ma gandeam si eu, dar in reclama am auzit(si eu, si fratele meu, si mama mea =]] ) ca zicea la abonament si cartela...