| Maya_Dakota_1996 a întrebat:

Buna
As dori o parere sincera despre siteul quickmobile
Vand telefoane ok, noi?
De ce preturile telefoanelor sunt mai mici decat in alte parti?
Este o firma ok si serioasa ce vinde marfa( mai ales telefoane) de calitate?
Pentru ca as dori sa imi achizitionez un telefon de la ei si nu stiu atat de mult
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Adiav a răspuns:

Eu am cumparat si sunt multumit de produse. Sunt dintre primii care aduc cele mai noi telefoane si accesorii. Preturile telefoanelor se tot modifica, eu am vazut modele de telefoane care sunt mai scumpe pe Quickmobile dar am vazut care sunt si mai ieftine, depinde de promotiile lor si de stoc. Este un site cunoscut...cu siguranta nu este un site fantoma.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte okay, nicio problema, da-i bataie.

| DamascADV a răspuns:

Nu cred ca este Okay sa cumperi de pe site-uri fantomă sau care nu îți oferă o siguranța. Decât sa Riști, mai bine plătești mai mult, dar știi că nu o sa iei teapa.
+Ca pe site-uri cu renume, e adevărat, prețul este mai mare, dar ai benefici și mai multă siguranța.
Te îndemn sa folosești un site sigur!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DamascADV):

Quickmobile e unul dintre cele mai populare. Te bagi tu repede.

| DamascADV a răspuns (pentru anonim_4396):

Cică "marș"
Vai de primul meu act sexual.
Mă faci de Rușine

| anonim_4396 a răspuns (pentru DamascADV):

A? Ce legatura are?
Site-ul ala nu e site fantoma, e de incredere...

| DamascADV a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai citește odată ce am zis!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DamascADV):

Care din ele?

| micclaudia a răspuns:

Eu nu am avut nici o problema cu produsele cumparate de la ei.

| Munteanu_Daniel-doru_1998 a răspuns:

In caz ca ai achizitionat, cum ti se pare calitatea, ai avut probleme pe partea de relatii cu clientii?