| DiannaDia a întrebat:

Aş dori să-mi schimb numele de utilizator de pe facebook. Cel de după " https://www.facebook.com/ ". Nu-mi dă voie. Cum pot să-l schimb?

2 răspunsuri:
| RedChicAngel a răspuns:

Buna! Intra la Setari/Setings, Setări generale ale contului/General account settings si acolo o sa gasesti Nume de utilizator/User Name si dai pe Editare si scrii ce nume de utilizator doresti tu. happy

| DiannaDia explică (pentru RedChicAngel):

Păi asta spuneam. Că nu pot să-l schimb. Dau editare şi îmi apare doar " Închide". Nimic mai mult...