| Trivium a întrebat:

Buna,as vrea niste linkuri de tunsori pentru banchet descriere par:blond, tuns scurt pe parti par mare pe mijloc ce tunsori as putea sa fac cu el?

Răspuns Câştigător
| RapidFC a răspuns:

Perfect! uita-te aici http://www.flickr.com/photos/91346959@N07/8342417210/
Daca nu stiai, e jucatorul lui Borussia Dortumnd care a pierdut finala Champions League in fata lui Bayern Munchen.Numele lui e Reus si, mie persona, imi place la nebunie noua lui tunsoare iar tie ti s-ar potrivi dupa cum ai descris ca ai parul.Bafta!

1 răspuns:
| R3puBliK a răspuns:

Www.tunsori banchet.ro