| andreea_2617 a întrebat:

Buna as vrea sa imi explicati si mine: deci eu am un coleg din clasa intai acum sunt a -5-a mie imi place de el am idul lui mai vorbim. o prietena de amea mi-a facut o farsa mai demult in care l-a pus pe el sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el eu am spus da, dupa aceea am mai vorbit o data si dupa am aflat ca a fost o farsa ma rog am trecut peste acum mai vorbim el are prietena da nu stiu sigur dar cred ca spune adevarul dar el schimba fetele ca pe sosete oare ma place si apropo dupa aceea farsa el s-a suparat pe prietena mea si nu mai vorbeste cu ea si mi-a luat apararea ce ziceti am vr-o sansa ma place?

Răspuns Câştigător
| PortocalaAlbastra a răspuns:

Deci, draguta mea andreea daca ti-a luat apararea e clar. Poarta-te frumos cu el, intreaba pe o prietena daca il intreaba daca te place, trimite-i biletele cum ar fi: Imi cer scuze pentru...(daca i-ai facut ceva) sper sa nu iei in serios si daca vrei sa ramanem buni prieteni, Si il pui sa bifeze da sau nu si ii zici da vreau sa existe o relatie de prietenie intre noi, iar nu, nu, vreau sa existe o relatie de prietenie intre noi pentru ca te urasc de moarte. Si precis zice da. Apoi mai trece o peropada de vreo 4 saptamani si ii dai bilet cu cat la suta ma placi ca prieten dar ca place place. si normal ca tu nu ii dai niciun bilet pui pe o colega sa o facawinking. Dar mare Atentie la ce iti zic: Nu te preface cine nu esti! adica sa te dai interesanta ca pe urma nu o sa te mai placa deloc! deci bafta! daca nu merge inseamna ca nu te placesad Sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Îți arde de fu^$# cu unu de 7 ani? Mai bine fă-o cu bunicul...

| EdiT a răspuns:

In clasa I? Esti ciudata...

Răspuns utilizator avertizat
| anss23 a răspuns (pentru EdiT):

Cred ca vroia sa spuna ca au fost colegi din clasa I si ca se cunosc de atunci, nu ca el este in clasa I, acum m-am prins si eu.laughing

| rebecutza99 a răspuns:

Pai, daca schimba fetele " ca pe sosete" tu crezi ca mai ai sanse? Uita-l. NU il meriti. O sa vezi ca la liceu o sa cunosti alti baieti si chestii. Apropo, nu esti cam mica pentru un prieten?

| Roxana175 a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ca il placi de ceva timp si ai vrea sa fiti impreuna, dar eu nu cred ca e bine ca sa fii cu el deoarece esti in clasa 5-a.nu-o zic din rautate pentru ca nu am de ce dar faza e ca baieti din ziua de azi sunt nesimtiti si vor doar sa se laude la altii ca este cu cineva...trist dar adevarat.din pacate am patit-o si eu si m-am simtit prea bine deoarece a 2-a zi am aflat ca este cu alta de la el si ne-am despartit.daca crezi ca este un baiat pe placul tau si nu unu' gen ''necioplit''...poate veti fii impreuna si las-o pe prietena ta, trebuia sa o intrebi de ce ti-a facut o farsa. daca stia ca te va supara nu trebuia sa o faca. oricum SUCCES! sper ca te-am ajutat happy