| loveyouschatz a întrebat:

as vrea sa imi fac o pagina de internet care o stiu doar eu. sa imi pun niste fisire word in ea. cand nu sunt la pc sa le vizionez online de pe tableta sau telefon. cine ma ajuta si pe mine? multumesc

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Fa-ti ceva tembel, de genul tabletameasicuminestimdesite.wordpress.com, e moca si poti seta sa nu fie indexat in motoarele de cautare.
Aduagi lejer continut, accesezi lejer continut.
Zi misto

2 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Cauta pe net si gasesti siteuri de stocare a datelor

| valentynrobert a răspuns:

Intra pe siteul urmator si fa-ti cont : www.yolasite.com funda :D :) (: