| Capitan a întrebat:

Salut, care ma ajuta si pe mine cu niste informatii:
Am un telefon ZTE Tania si nu stiu daca are Android sau cum se activeaza
Cum "activez "windows phone?
De ce cand intru pe majoritatea paginilor de internet nu imi apare pagina normala (imi apare mai putin de jumatate din pagina).
Trebuie instalat ceva?
Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are Android are Windows Phone. Astea sunt niste sisteme de operare cu care vine instalat telefonul, nu ai ce sa activezi sau sa dezactivezi.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon NU are Android ( NU ai cum să-l "activezi" )!

Acest model are sistem de operare Microsoft Windows Phone 7.5 Mango - deci, nu ai cum să "activezi windows phone", deoarece el este un astfel de telefon.

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/zte_tania-4304.php

Toate cele bune.