| anonim_4396 a întrebat:

Telefon sau tableta? Si exemple? As vrea ceva de calitate. Si telefon, cu touchscreen. thinking Nu stiu ce sa aleg, pentru ca am nevoie si de internet.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Telefon cu android sau iphone

| PedoBarbie a răspuns:

Din moment ce telefonul mobil există de 20 de ani iar tableta de vreo 2-3.
Eu zic să îţi iei tabletă.
Exemple sunt clasicele Ipad şi Iphone. Se poate ca tableta să fie Samsung Galaxy că e bună rău.
Pe curând!

| CipriSXX a răspuns:

Raspunsul e:o tableta, pentru ca vezi paginile web mai bine si tableta care e cea mai buna e iPad 4 sau iPad 3... sper ca am fost de ajutor! ...sau,daca nu iti place Apple, ia-ti samaung galaxy tab

| serioux27 a răspuns:

Iti recomand sincer un Galaxy Note. Nu Note 2. Adica mie nu imi place Note 2 pentru ca mi se pare design-ul ciudat. Alegerea este a ta! Recomandarea mea este totusi un Samsung Galaxy Note / Note 2!

| Biolup a răspuns:

Samsung galaxi s3
sonyericson xperia
samsun tab 2
ipad 3
ipone 5

| Madda112 a răspuns:

Cumparati un iPhone4S sau Samsung Galaxy S3... bafta