| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti si mie ce as putea sa fac, ca iubitul meu sa se simta bine.Nu am facut dragoste cu el pentru inca nu ma simt pregatita, dar mi-as dori sa-l fac sa se simta bine excluzand sexul oral si a face dragoste cu el... Daca mi-ati putea da niste sfaturi as fi multumita. Apropo prietenul meu are 20 de ani si eu 16 ani si suntem de aproape 6 luni impreuna...Multumesc anticipat:*...Astept raspunsurile >voastrebig grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te porti frumos cu el, sa fii intelegatoare, sa nu-l cicalesti, sa nu fii geloasa aiurea, sa nu il bati la cap cu sue de mesaje, zeci de telefoane si verificari.

nony
| nony a răspuns:

Handjobwinking. face parte din sex, dar nu e nici normal, nici oral.

| SweetCandy a răspuns:

Sa ii oferi incredere...sa il faci sa simta ca te iubeste si k ii esti aproape, k esti fata care este acolo langa el si care il intelege! cat despre parte fizica( intelegi ubig grin ) ideea e ca el e putin mai mare si are nevoile lui, insa ii poti impune limitele tale, adica il lasi si pe el sa se simta bine cu tine, pana cand u nu mai crezi ca trebuie sa continuati! si nu in ultimul rand vorbeste cu el spune-i ce iti doresti!
mult succes!

| alexdop21 a răspuns:

Cred ca ar cel mai bine ai vorbii cu el si l-ai intreba daca pentru el sexul este o cale catre fericirea in cuplu.
Dar ce ai cu sexul oral? Pana la urma sa stii ca o sa il practici, si nu e chiar asa de "murdar " pe cat crezi tu ca e, dat fiind faptul ca in gura ai mai multi microbi decat are el pe organul genital, asta daca omul isi face dus in fiecare zii, si nu umbla prea mult pe ici pe colo.

| madutz90 a răspuns:

Pentru ca ai exclus atat sexul normal, cat si oral eu te sfatuiesc sa faceti peeting.Acesta include saruturi in zone sensibile(buze, urechi, gat), miscari, atingeri...Cu alte cuvinte tot ce se face atunci cand faci dragoste cu cineva dar fara penetrare. Va veti simti amandoi foarte bine si sunt sigura ca el va si ejacula, asa ca sa fiti atenti in cazul in care nu veti mai avea hainutele pe voi.:*

| marsy a răspuns:

Crezi k fericirea consta numa in sex? sau care e problema. Nu esti pregatita.atunci nu fa acest pas. K el daca te iubeste va fi cu tine in continuare. Vorbiti pe tema asta... sh va ve-ti intelege mult mai bine.

| Alexanda61 a răspuns:

Pai ca sa nu te doara asa de tare foloseste iubifricantul si sa nu apara vreo surpriza (adica un bebelus) foloseste prezervativul