| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum fac sa-i trec pe cei din lista de messenger de la addresse book la friends? Va multumesc.

4 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Poi cei de la addresse book sunt cei care nu ti-au dat add sau cei care i-ai bagat u in agenda ta dupa ce le0ai trimis vreun mail.

| madamanu a răspuns:

Address Book este lista cu e-mailurile unora care posibil sa mai existe sau sa fi existat in lista ta de messenger. Totusi unele e-mailuri pot fi adaugate si din interfata web a mailului tau de la yahoo, si vor aparea acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contats - manage group-create new group - apare o eticheta si scrii pe ea prieteni, in felul acesta prietenii vor fi separati de ceilalti utilizatori.

| Vir2k a răspuns:

Dai simplu (pe messenger) dublu click pe cineva de la address book, apoi ti se va deschide fereastra de IM (instant msg)... apoi dai ADD USER and you're PIMPED happy enjoy